MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 10381079
nr 1038 1079
Stol
Knoll, Etikettmärkt NK, läder
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 maj 2016
kl 18:37:06
700 kr
16 maj
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal